DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, Zonguldak’ta seçim çalışmaları kapsamında ziyaretler gerçekleştirdi. Alaplı ilçesinde partililer tarafından karşılanan Aksakal, seçim otobüsüyle halkı selamladıktan sonra ilçe başkanlığını ziyaret etti. Aksakal, seçim çalışmalarına destek vermek için ilçeye geldiklerini belirterek, ‘seçim günü büyük bir zaferle demokratik sol belediyeciliğini hayata geçireceklerini’ söyledi.